Dodany: 2018-03-07 16:01:09
 

Wykonywanie map

Jakie mapy może wykonać dla nas geodeta Gdańsk? Pierwszą, która najczęściej jest zamawiana przez klientów, ponieważ wymaga się jej do rozpoczęcia wszelkich działań budowlanych jest mapa do celów projektowych.

Urzędzie miasta możemy od zatrudnionego tam geodety otrzymać kopię mapy zasadniczej, która jest archiwalna i służy głównie do celów informacyjnych. Jednym z zadań geodeta Gdańsk jest inwentaryzacja budynków i w związku z tym, również tworzone są mapy, które pozwalają na określenie całokształtu wykonanych prac i umożliwiają zamknięcie budowy oraz odebranie domu. Oprócz tego powinniśmy pamiętać, że do geodety możemy udać się także po ważne dokumenty potrzebne w sądzie, takie jak mapa z projektem podziału nieruchomości, albo do zasiedzenia nieruchomości.

Podsumowując, jeśli chodzi o budowę domu, to jest ona ściśle związana nie tylko z pracą ekipy budowlanej, ale również, a może nawet przede wszystkim z zadaniami wykonywanymi przez dobrego specjalistę w dziedzinie geodezji i kartografii. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wykonywanie map
Nick: