Dodany: 2018-02-02 09:16:54
 

Ile kosztuje wynajęcie geodety?

Z usług geodeta Gdańsk korzystamy zarówno przed budową swojego, nowego domu, jak i po zakończeniu prac budowlanych. Zadaniem specjalisty będzie zaakceptowanie gotowego projektu wykonania domu i ustalenie miejsc przyłączy wodno-kanalizacyjnych, gazowych oraz prądu.

Z przygotowaną przez fachowca mamą z naniesionymi propozycjami miejsc doprowadzenia mediów możemy udać się do firm, z których usług chcemy skorzystać w przypadku tworzenia instalacji doprowadzających wodę, gaz czy prąd. Najlepiej jeśli nad wszystkimi tymi czynnościami czuwa jedne geodeta Gdańsk, który towarzyszy nam od początku realizacji wszystkich zadań związanych z budową domu, ponieważ nie będziemy musieli go za każdym razem wprowadzać w postępy prac.

Koszty stworzenia mapy wszystkich przyłączy, to około 1200 złotych. Wcześniejsze zlecenia, takie stworzenie mapy do celów projektowych mogą kosztować nawet dwa razy więcej. Łącznie musisz skorzystać z usług geodety co najmniej sześć razy podczas budowy, aby wszystkie formalności zostały dopełnione i by można było dokonać odbioru budynku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ile kosztuje wynajęcie geodety?
Nick: